663 036 206 | design@luxury-art.eu | SKLEP ONLINE

Wzornictwo

Panele 3D

Kreatywne wnętrza

Dzięki panelom 3D, zwykłe pomieszczenie nabierze zupełnie odmiennego, indywidualnego charakteru. Panele takie wyróżnia niepowtarzalny charakter, niejednolita faktura, trwałość i niebagatelny design. Komponenty wykonywane są za pomocą specjalnej technologii z wykorzystaniem trwałego i ekologicznego styroduru, do złudzenia przypominającego gips. Nasze panele wyróżnia również to, że nie korzystamy z gotowych rozwiązań od innych producentów. Wszystkie produkty są projektowane i wykonywane na miejscu; nigdzie indziej nie znajdziesz takich form i kształtów.
Listwy oświetleniowe

Unikalna forma

Dzięki listwom oświetleniowym możesz uzyskać niesamowite efekty aranżacyjne z wykorzystaniem światła. Akcesoria te z łatwością wkomponujesz w ogólny wystrój pomieszczenia; nie zabierają dużo miejsca i świetnie nadają się zarówno do oświetlenia punktowego, jak i rozproszonego. Ozdobne listwy oświetleniowe są trwałe, łatwe w montażu i mogą mieć dowolny kształt, fakturę oraz kolor. Luxury art zajmuje się projektowaniem i produkcją tego rodzaju elementów aranżacyjnych, nie korzystamy z gotowych rozwiązań od producentów; to my je tworzymy.
Listwy przypodłogowe

Mistrzowski design

Przy projektowaniu wnętrz ogromną rolę odgrywają nie tylko te największe, widoczne elementy, ale również te drobne, dopełniające całości aranżacji. To właśnie szczegóły i małe „smaczki” decydują o atrakcyjności kreacji pomieszczenia. Listwy przypodłogowe są jednym z takich komponentów. Na pierwszy rzut oka nie zwracają uwagi, ale bardzo mocno wpływają na odbiór całości, jako takiej. Projektujemy i wykonujemy artystyczne, unikalne i designerskie listwy przypodłogowe, dokładnie takie, jakich potrzebujesz.